Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HAL 3000 - výměna zdroje

Zdárek ajťáci,

Dávám tady dohromady jeden HAL 3000 digihome 7, je to cca 12 let staré (a je to mé staré), jednou v noci v tom trošku prasklo, od té doby to nepracovalo. Teď jsem koupil zdroj, a jediné čeho jsem dosáhl bylo to, že se po nějaký čas rozsvítí kontrolky. Vyndal jsem z MB baterku, ten samý problém, odpojil jsem vše co šlo, nepomohlo. Má někdo nějaký tip než to odvezu na sběrák a zdroj vrátím na alzu? Díky moc.

Petr

Co si pod tym predstavit, spravil si reset Cmos alebo len vybral bateriu a pustil PC bez nej? Mozes to skusit spustit v zaklade (MB + CPU + RAM) na stole. Tip s vyhodenim tohto stareho shitu do zberneho dvora by bol ale tiez fajn.