Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s BROTHER DCP-117C

Čau. Mám opět problém, tentokrát s multifunkčním zařízením Brother DCP-117C. Kupuju do toho neoriginální kazety. Výdrž a kvalita tisku stejná, cena mnohem nižší. Teď jsem asi po čtyřech měsících netisknutí koupil opět kazety, vyměnil a najednou hláška ,,Nelze čistit - viz odstraňování problému a rutinní údržba v Příručce uživatele". To jsem ještě dokázal pochopit, ale co už jsem nevydýchal bylo řešení tohoto problému v příručce: ,,Odpojit ze sítě na několik minut a opět připojit" ... Samozřejmě že se nic neděje, nevíte někdo co s tím dělat? Děkuji...

ucpaly se ti trysky tak, že už je nelze vyčistit samočištěním. Budeš muset vytáhnout hlavu, na chvíli namočit do trošky teplé vody s jarem (jen spodní část, ne celou hlavu!), utřít, namontovat a zkusit štěstěnu.

přímo toto zařízení neznám, pokud je hlava nedemontovatelná, pak je nejlepším řešením vrhnout celou kouzelnou skříňku po balistické křivce do kontyšu a jít si koupit něco jiného.

to naozaj moze jedine vyhodit - zaruka sa nevztahuje na neoriginalne kazety, takze smola
inac je to sranda ze originalne kazety stoja viac ako cela tlaciaren,tomu hovorim setrenie zivotneho prostredia ked si kazdy namiesto novych cartridgov kupi radsej novu tlaciaren :)

Ahoj,
i já mám tuto tiskárnu a přestala mi tisknout červená barva. Koupila jsem novou cartridge, ale nic. Reaguji na radu demontovat hlavu a odmočit trysky.
Prosím povedlo se ti tu tiskárnu rozebrat a odmontovat tu hlavu - nebo to nejde. Díky jana.vlaska@email.cz