Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zakazat Touchpad

Ahoj,
prosim, jak zakazu Touchpad, kdyz to nejde pres F6. Touchpad dokonce funguje, ikdyz ho zakazu ve spravcich zarizeni. Ve spravci zarizeni jsem dokonce vse v sekci Mysi odinstaloval (priloha) a ponechal pouze mysi pripojene pres USB, touchpad stale funguje. Co s tim?

Dekuju za rady

Řešení:

Takže tam nemáš ovládač k touchpadu od originál výrobcu, ale Windows ti tam hodil defaultný ovládač (ten samozrejme nemá toľko možností nastavenia). Doinštaluj si (podľa výrobcu touchpadu - buď Synaptic, alebo Elan) - zo stránky Lenovo ovládač a nainštaluj, resp. aktualizuj ovládač pre touchpad.