Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechtěná těžba bitcoinu

dobrý den. stahl jsem si včera malwarebytes a našel mi desítky malwaru typu bitcoin minerů... odstranil jsem je a vždy když tapnu chrome tak se mi ukáže od malwarebytes že zabránil spuštění stránky coinhive.com... nevíte co mám udělat aby mi to pořad nemuselo zobrazovat toto upozornění, abych to nějak vyřešil? co mam kde smazat nebo tak nějak? vubec nevim co s tim. nevim proč se to chce pořád spouštět.. diky

ty Tápeš? nebo počítač reaguje na ťapání? Stránky coin-hive a a a dalších MNOGO (jsecoin.com
coin-hive.com
coinhive.com
coinhave.com
minemytraffic.com
ppoi.org) hostuje tyhle scripty.

Protože nikdo nezabrání hackerům nebo postiženým webmasterům dát na (napadený nebo svůj) web tento malware hostovaný na příslušné doméně, klidně pod jiným jménem jquery.js mebo přímo inline script, je to prakticky k jako boj s kasíny, ministerstvo je může zavírat, ale každý den vzniknou nové