Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující internet přes kabel

Zdravím,

mám problém s rozchozením internetu na PC. Dnes jsem dělal čistou instalaci Win. 10 64 bit, všechny ovladače nainstalovány a všechno ok včetně internetu. Poté jsem pc restartoval a stahovaly se nějaké aktualizace a najednou u připojení vykřičník a internet nejde. Vyzkoušel jsem snad vše co vím, od ovladaču po reinstal cely win znova. Při řešení potíží píše problém - Adaptér Ethernet nemá platnou konfiguraci protokolu IP.. Základní deska je Asrock X99 killer.

Uděláno přesně podle návodu v odkazu, ale teď už dokonce píše, že není kabel připojený, neptalo se mě to na ověření. A s ručním nastavení masky a ipv4 se hýbalo, když se hrálo po Lanu, jinak samozřejmě na Auto..