Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako pomôcť otvoreniu MagioGo?

V ntb s WIN 10 mám nainštalované MagioGo, ktoré mi dva roky išlo bez problémov. Posledné dva dni po každom zatvorení tohto programu musím upraviť alebo znova nainštalovať prehliadač MagioGoBrowserPlugin. Inak stále vybranú stanicu načítava, ale neotvorí. Ako mu pomôcť? Avast a Defender som dočasne vypol a problém zostal.

Ja mám u seba v rozšíreniach len Adblock plus a MagioGo. Antivír nemám (len predinštalovaný Defender), s Firewalom som nerobil nič.

Niekedy sa moje Magio správa podobne, ale len vo večerných hodinách (tipujem, že je vtedy ich linka preťažená). Na druhý deň bez akéhokoľvek zásahu Magio opäť fičí.

Nižšie je spomenutý Flash, ten som neinštaloval.

Nemám na lište štít s červeným krížikom, preto nemôžem povoliť prijatie nebezpečných skryptov. Môžeš mi napísať, kde nižšie je Flash, ktorý si ani neinštaloval? Ja som už preinštaloval Google Chrome aj plugin pre MagioGo a vo WIN 10 a MagioGo nie a nie rozchodiť. V Opere mi píše, že ide iba v núdzovom režime, ale v podstate nejde. Funguje len v tablete s Androidom.

Skúsil som to zapnúť v Microsoft Edge. Tam to ide tiež s rozdielom, že si nemôžem zvoliť kvalitu obrazu.
a) Skús Microsoft Edge.
b) V Chrome vymaž históriu, heslá a cookies.
c) Skús bod obnovenia do dátumu, kedy Ti to išlo.
d) už ma napadajú len krajné riešenia typu: továrenské nastavenie, nový PC,... :)