Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z97 gaming 5, zapne ale nejde obraz ani usb

Zdravím, trápí mě takový problém ..
Včera jsem dostal Blue screen kvůli RAM , jelikož byli na 2400mhz tak jsem je dal na 1600mhz a restartoval .. od té doby zapnu pc větráky atd jdou .. na zakladovce je zobrazeno číslo 50 ... Ale monitor nejde , USB nejde .. prostě nic z input a output .. jen se zapne a nic nejde ..
Zkoušel jsem vyndat baterii .. jumper jestki je to to vedle baterie tak jsem to propojil šroubovákem a nic ..
Děkuji za pomoc

1) Proved Clear CMOS
2) Ty ram jsou v jakém DIM slote ?

JAK PROVEST CMOS CLEAR ?

- Bud zadani "Reset Default" v BIOSe.
- Nebo vyndanim baterie CMOS.
* Jelikoz jde o 'flash' pamet, ktera potrebuje byt napajena, aby uchovala 'data', vytahnutim BATERIE budou tyto data obnoveny na 'Default/Vychozi' (PC musi byt samozrejme odpojeno od El. site).
[clear-cmos-1.png]

- Po takovém tovarnim nastavei BIOSu (ridic puvodnich HW hodnot, napajeni), obnovy nastaveni, hodnoty pro tvou RAM, kde v pripade, jestli slo jen o spatnou manipulaci nastaveni muze tvuj problém vyresit.
* Tedy v pripade ze jsi neodpalil radic, mustek ci BUS ..

- Tu RAM zapoj jen jednu (nevis jestli jedou obe), opet v kazdem DIMM slotu.
- CPU je po zapnuti PC teplé ?
- North-South Bridge je po zapnuti teply ?
* Stale kontroluj, co ti pise BUG panel, cislo ERROR, zda-li jde tale o tu samou chybu "5x" a vse ostatni jako HDD a podobe z PC vymontuj, nech jen to zakladni k chodu..