Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kompatibilný procesor do mojej zostavy

Zdravim prosim o radu moja zostava je graficka karta nvidia geforce gtx 1060 6gb ram 16gb procesor amd fx 8320e 8 jadrovy windows 7 home premium 64bit mal by som zaujem o vymenu procesora a prosil by som o radu ktory by bol kompatibilny s mojou zostavou rad by som zostal pri amd chcel by som čo najvykonejši popripade radu čo ešte vylepšiť aby som aj nadalej mohol hrať najnovšie hry vopred dakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna předmětu, původně: prosim o radu (karel)

- Vykonejsi tam bohuzel nedas.
- Jestli ti jde o hry, je zcela jedno, jestl osadis FX8300 nebo FX8370, FPS budes mit skoro stejné, procesory FX jsou pro GPU docela brzdy, kde vykonejsi GPU typu R9 380 se nedoporucuje.
* U FX buldozer, jedine co FPS, nebo na vykonu pridalo, bylo zvyseni frekvence NB, osadit rychlou RAM, ale i zde se bavime o par FPS. Opravdu, ver mi, ze zakupovat nové CPU je zbytecné a neprinosné (uz tak mas jedno z nejvykonejsich CPU AMD rady FX), radeji dosetri na novou platformu, i kdyz to nerad slysis, jde o nejrozumnejsi moznost ..