Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odřené uši ze sluchátek

Zdravím,
mám sluchátka Sandberg Cyclone a po cca 1/2 měsících nošení se mi z nich odřelo ucho. Nošení těchto sluchátek mě vždy bolí, ale jen na levé ucho kde se mi i z nošení udělal "strup". Nějáký rady jak upravit sluchátka tak at mě to nebolí?

Ze sluchátek bolí uši tka moc že na ucho si nemůžete ani sáhnout po 1 hodině hraní sjem myslel, že mi ucho odpadne. Chtěl jsem ušetřit pár stovek udělal jsem chybu. Radši si připlatte za kvalitu.

Píše jeden šťastný majitel na Alze. Zkusit roztáhnout most nebo vyhodit a koupit si něco normálního.