Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor při rolování webové stránky problikává

Zdravím,
Prosím vás , dnes jsem vzal z firmy stary monitor (neovo f-417) a doma zapojil do vga hned vedle své hlavní obrazovky která je pripojena pres hdmi. Monitor starý jak Jeruzalém jede krásně akorát , když na něm zapnu webovy prohlížeč , a začnu kolečkem rolovat dolů, tak začne problikávat. Nevíte co stím ? Dá se to nějak napravit něčím , anebo je to tim že je starý a nezvladá to ? . ( Ve firmě jako jednotný hlavní monitor fungoval krásně bez chyby) Děkuji za rady.
Změna předmětu, původně: 2 monitory (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Jeden svět nestačí, ale jeden odkaz ano. Z videa to nepoznám jistě (spíš vůbec), ale spíš mám pocit, že monitor je OK, ale je nějaký problém na straně PC, jako kdyby nešla HW akcelerace nebo by nějak blbnul driver. Má PC(jaký GPU/CPU ) dost paměti? Možná by bylo dobré poladit refresh rate.Není monitor připojen přes redukci?
Není náhodou zapojen současně s druhým(a režim klon/rozšířit)

Tak zkus jen vedlejší monitor, třeba se ukáže, že s jedním monitorem to jde (a pak se vymyslí co s tím). Nebo nepůjde. A ještě napiš že je to notebook s 2 grafickými kartami (integrovaná + druhá), přičemž výstupy jsou zapojené tak, že HDMI umí dedikované a VGA interní HD grahpics(jako to mám já a způsobovalo mi to problémy v chrome při přesunu oken a probuzení) a je problém na světě.

stále ale neznáme model počítače, grafiky CPU, potažmo notebooku (protože si myslím, že není vyloučeno, aby různý notebooky se stejnou sadou graf. karet měly odlišně zadrátované výstupy), hodil by se i OS verze.