Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na hry

Prosím poradili byste mi který je výkonostně nejlepší? Myslím z těch 4 co jsem nabídl.
superstarshop.cz
http://www.ribbon.cz/katalog/notebooky/satellite/sa tellite-a200-23w-kopie-cz.html
http://www.ribbon.cz/katalog/notebooky/satellite/sa tellite-a200-23w.html
http://www.ribbon.cz/katalog/notebooky/satellite/sa tellite-a210-1ap.html

Nebo můžete nabídnout nějaký jiný
CPU: min. 2,1GHz
GPU: hd2600, 8600gt a vyšší
s OS
nebude se moc přenášet.
Ale nejlépe z těch co jsem vybral, děkuji předem.

Cau tak ja bych asi bral ten prvni ten je celkem slušny,akorat kdyby šlo tak bych bral win XP.Co se týče přispěvku typu notebook neni na hry tak to sem zásadně proti,proč by nemoh být na hry ? To tam vyrobci dávaji 4 gb ram a 512mb grafiku nato aby se nám lépe psalo ve wordu nebo surfovalo na internteu ?

Paměť je tam proto, aby se s tím dalo pracovat a paměť u grafiky je tam proto, aby se na to chytli blbci, co si myslí, že notebook je na hry. Mobilní verze grafáren sice nějakej ten výkon mají, ale toho odpadního tepla, co vyprodukují a ten řev větráčků, tak to si uživatel opravdu "vychutná". A opravdu stojí za to, hrát hry na vysavači, co hřeje do zápěstí? Jakmile k tomu připojíte externí klávesnici a ještě monitor, tak to už je opravdu lepší koupit normální PC.
Srovnej sám, kolik tepla produkují normální PC a teď si představ to samý narvaný v notebooku. Za stejný peníze koupíš dvojnásobně výkonný PC s dvojnásobně velkým HDD i monitorem.

Dominik, tak si uvedom ze velkost RAM ci uz systemovej alebo na grafickej karte nema priamy vplyv na vykon v hrach.
Notebookovy CPU a grafika musia byt usporne, kvoli baterke a kvoli teplote, a nie su vhodne na hry (pomer cena/vykon nie je vyhodny a nemoze sa to zrovnavat s najvykonnejsimi stolnymi PC). Si zober ze vykonna desktopova zostava zozere pri zatazi aj 250-300W, toto by baterka (ani napajaci adapter) v NB neprezila a notebook by sa roztavil.

P.S. ano na NB sa daju hrat nejake hry pri nejakej kvalite, ale ak nie je prenasanie uplne nutne, tak je lepsie normalne PC.