Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypnutí notebooku uprostřed hraní

Dobrý den, hral jsem skyrim když v tom se mi uprostřed hraní vypl notebook a nejde nastartovat. Je to už pár hodin. Notebook se mi vůbec nepřehříval, nesmrděl spálenou. Prostě se jen vypl. V notebooku jsem měl zapojenou baterii do sítě.
Nějaké rady jak ho zprovoznit ? Děkuji

Přesně to udělám a nechám to tak do zítra... Zkoušel jsem ho otevřít. Nic spáleného ani zrezleho jsem nenašel... Pouze prach který jsem utřel. Stále mi to nefunguje...

*Pop's voice* It looks like i will not play any time soon...

dobrý večer, problém se nakonec vyřešil sám. připravil jsem si notebook se zandanou baterkou do batohu.. po hodině jsem začal slyšet zvuk větráku. A bylo mi jasné že už mi zařízením prochází proud nakonec mi jen stačilo pořádně zandat ramky.
takže když se vám vypne noťas tak pouze stačí počkat nějakou tu hodinku.. tedy aspoň mě to tak fungovalo.. děkuji všem za rady.