Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype na Windows XP

Cus,

nevite, jestli Skype furt funguje pod Windows XP?

Pripadne ja mam na Windows 7 verzi Skypu 7.40, tak jestli tahle verze nebezi i pod XP?

Predem dik.

Řešení:

• Tyjo, dobra otazka, tusim ze Skype pod Xp a Vista uz od " 11 avril 2017" Skype kompatibilni neni, nebo alespon uz nedostava zaplaty, UPdates, mozna az na predeslé verze. (nechavam na overeni, ale MS ted skype dodava tusim pomoci MS store)
[TiP] ~ Mozna zkusit nejakou PORTABLE verzi bez instalace, ted sem videl ze nekdo pouziva 7.36 pod XPeckem .. :-)

No ano, i ta verze 7.40 je "zastarala", nova verze Skypu je 8. Ale ta verze 7.40 mi na Windows 7 funguje. Ke kamosovi jdu v sobotu, ale nebude moc casu, tak by se mi moc hodilo, kdyby mi dal nekdo avizo, jestli je sance to rozbehat i jemu pod WIndows XP nebo nema cenu se o to ani pokouset.

[TiP] ~ Doporucil bych ti jeste nez budes mit nervy zkusit tu [Offline], prenosnou instalacku Skype, nebo jak se to jmenuje (spusteni treba z USB bez instalace, vís co myslím).
* Teoreticky by mela mit pro spustení vsechny knihovny uz predinstalované, jedine co me napada jen potreba instalace "frameworku .net" na tom PC s XP, jinak by to z toho USB melo frcet.

Tak mu to nejde. Skype mu pise:

Bohuzel se nam nepodarilo pripojit ke Skypu, zkontrolujte sve internetove pripojeni a zkuste to znovu

Napadlo mne, ze nema povoleny skype.exe ve firewallu, ale ikdyz to povolil, tak furt stejne.

---

Ta webova verze me nenapadla, pravdepodobne u ni skonci, ale bylo by lepsi, kdyby se mu podarilo Skype rozchodit.

Už přesně nevím se kterou verzí jsem u bráchy uspěl,ale je to tak. Po jejím nainstalování a rozchození se to samo aktualizovalo a jede to. Jak ale ze vším u PC. Je to individuální a je třeba zkoušet. Zcela zásadní je třeba vždy tu neúspěšnou verzi dokonale odinstalovat i z registrů. Ne to plácat na sebe.

Dekuju.

Prvni verze, ktera sla nainstalovat byla SkypeFull 6.9, neslo se prihlasit a neslo aktualizovat z programu.
Ovsem sla rucni aktualizace verze SkypeFull 7.36 a po jejim aplikovani se slo prihlasit a Skype funguje.
Akorat po startu vzdy vyhodi nejakou chybobou hlasku, ale ta se odklikne a beha to.