Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I7 8700 základní deska

Zdravim, jakou by jste me doporucili zakladni desku pro I7 8700 ?
Taktovat ocividne nebudu, ale chtel bych aby mela ALC 1220 audio a aby RAM fungovaly na svoji max frekvenci - Patriot VIPER LED white 2x8GB 3200MHz

diky

Zdravim
- V PC bedne mas okno ? Zda-li hledas i designe "Gigabyte Z370 AORUS Gaming 3", "Gigabyte Z370 AORUS Ultra Gaming". (jako nejlevnejsi model, zrejme "Gigabyte Z370 HD3P" by tvé pozadavky splnit také mohl)
* Na této desce jsme zkouseli i silnejsi OC, ustalo to celkem slusne, bez nejakych vykyvu nebo vysokych teplot (PMW), vyborna stabilita. Pretocené RAM bere az do 4000, kde tvé Vypery na 3200 nemaji zadny problém. (Diky funkci TURBO B-Clock, nema problém zdvyhnout i BCLK)..

bedna bude Fractal Design Meshify C, tak bez okna
Ja mel prave v planu koupit i5 8600K a ASRock Z370 EXTREME4, ale sehnal sem od kamose i7 8700 za 6000, takze sem chtel i jinou levnejsi desku, kdyz uz to taktovani odpada.
Kazdopadne tu MSI Z370 KRAIT GAMING mi doporucovalo uz vic lidi, tak asi vemu ji i kdyz moc na tom neusetrim :P