Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oprava spouštění systému

Zdravím potřeboval bych poradit.Po spuštění PC začne probíhat automatická oprava, ale ta se nezdaří. A i když si projedu další možnosti tak nic nepomáhá. Buď se to nespustí nebo to nic neudělá.Hlavně tovární nastavení nefunguje vypíše to, že došlo k problému a konec jak u se zachováním souborů tak bez a ani obnovení z bitové kopie mi nejede a už vážně nevím co dál. Nevíte někdo co s tím ?

Řešení:

Mohli to vypnout při instalaci aktualizací,nebo při jiné instalaci něčeho. No asi nejjednodušší bude obnovení z recovery (výchozí stav OS), ovšem zmizí asi uložené věcí - fotky,dokumenty a pod.

Zdravím Vás, mám problém s notebookem acer a to s přihlášením.Mám OS Win 10 a po restartu jsem se chtěl přihlásit tak jak to dělám pokaždé a heslo mi to nevzalo.Zkusil jsem to několikrát a nic. Píše to- tato funkce vyžeduje vyměnitelné médium, například jednotku USB flash. Připojte USB flsh disk a zkuzte znova.Je nějaká ještě možnost jak to zachránit? Děkuji Milda.