Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodny koberec na reproduktor

napadlo ma,ze by som stare repro(drevene, pokryte tenkou drevenou latkou) obdaril novym obalom,kobercom.

otazka znie,ci je mozne,resp. vhodne pouzit aj koberec nie na to urceny, koberec z predajne na koberce do domacnosti.
cenove rozdiely mozno velke nie su,pytam sa len pre zaujimavost.

dik

zes5.php

Já jsem použil černý koberec s krátkým chlupem, jakoby štětinkami, přilepeno Herkulesem, větší silou by to šlo odtrhnout, ale proč čekat týden, než vyčpí Chemopren :beer:
Zepředu jsem koupil TENKOU černou látkou, jsem s ní spokojen. Dovnitř to můžeš vystlat "rounem", jak se tomu u nás nadává. Možná se s tím vystélají také polštáře a deky.