Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve Win. 10 nejde otevřít .ISO

Hezkej večer, mám bohužel problém s otevřením veškerých .iso souboru. Windows jsou čerstvě nainstalované,
předtím jsem to nezkoušel, počítač je nový mám ho pár měsíců. V průzkumníku to napíše "Došlo k potížím s
připojením souboru" a Daemon hlásí "přístup byl odepřen".

To jsou *iso, vytvořené tak, aby obsahovaly i protikopírovací ochranu? Tedy pozůstatky z dob CloneCD & ClonyXXL, typicky uporátěné hry? Pokud ano, tak to netuším, zda si s tím pouhé Windows 10 poradí. Či zda si s tím poradí vůbec. A tady na Poradně se tímhle případem stejně v souladu s pravidly nezabýváme.

Běžné *iso problém není, viz výše.