Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladiče grafické karty nefungují

Dobrý den, dneska mi z ničeho nic přestaly fungovat větráky na grafické kartě. Začnou pracovat pouze při startu počítače tak na 1-2 sekundy a poté se opět vypnou, při vypnutí počítače se taky roztočí. Tento problém jsem měl už asi týden zpátky, ale na druhý den mi opět fungovaly.

Grafika: MSI R9 270 2G

• V nekterych pripadech jde o standarrni vlastnost. Jde o strategii chlazeni, kde se FANs spusti az u urcité teploty.
* Nekteré Triple (3x), spusti trba prvne prostredni, nasledovne druhy, nad 60C vsechny tri..

• Po 5Minutach hrani se stale netocí ?

Měl jsem podobný problém se Sapphire Vapor X R7 370 4GB, ale ze dvou větráků byl jen jeden takhle problémový, nicméně grafika se přehřívala, nedalo se na tom hrát. Když jsem dal vyreklamovat grafiku tak mi místo opravy radši vrátili peníze.