Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voltaž

zdarvím mam takový problem deska my pořad ukazuje +12V.....pak to spadne na 9.989 neví te někdo co stím
deska je M5A97R2.0
cup FX8300

no těch +12V napětí v celím pc a dyž to klesne tak semy stratí hardysk a nefunguje ani reset sekne se to v biosu a svití na plno HDD až po u plnem vypnutí se my to vše zase načte a běži to
HAD Seagate Desktop 2TB
zdroj Zalman ZM600-TX
ssd Kingston HyperX 3K SSD 120GB
HAD WD Blue 1TB