Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC-volant

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se vyplatí kupovat volant tracer-zonda . Ptám se, protože ta cena mi přijde poněkud nízká a nevím, zdali se mi po chvilce nezničí. Má někdo zkušenost s těmihle volanty? Jde mi hlavně o životnost (jestli se moc nekazí nebo jestli nemají moc krátkou životnost).

Děkuji za odpověď, ale mé zkušenosti z recenzemi na Heuréce nejsou zrovna pozitivní. Jednou jsem si z Heureky kupoval gamepad a přes kladné recenze stál za ... Mám pochybnosti, protože to většinou recenzují spotřebitelé, kteří to maj čerstvě zakoupený.

Tak recenze tam jsou od roku 2013 to už by tam někdo napsal kdyby to stálo zanic.Jako cena dpovídá provedení a za litr to nebude jiný ani u konkurence.Jako může sem napsat nějakej vlastník ale to taky nebude nijak směrodatný vs Heuréka 32 hodnocení.:-)

Tady na e bay to taky jde,si to přelouskej přes překladač....https://www.ebay.co.uk/itm/Tracer-Zonda-Racing-Steering-Wheel-PC-PS3-Vibration-Feedback-Pedals-Gearbox/301284083635

Tak nejlepší je Logitech i ohledně ovladačů apod,zpracování bude asi taky na jiný úrovni,je to o tom kolik do toho chceš narvat i ten za litr ti bude fungovat a záruka dva roky na všechny.Jinak Logitech i za to co stojí měl výrobní vadu s kterou ho vesele prodávali,bylo to i tady na poradně často takže tolik ke kvaliě jako takový,když ti ten za litr vydrží na dva roky pak ho vyhodíš koupíš novej.Jako je to na tobě zpracování nebude asi žádná sláva,ale když funuje jak má.....

Jinak k tomu hore Polský výrobek, Logitech taky dělaj v Polsku a z osobní zkušenosti třeba servis velká tragédie.....