Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí zdroj

Chci se zeptat, jestli jde zapojit droj čistě jenom SATA kabelama jenom do hdd a druhej by tak nebyl využitej pro hdd ale spíš pro grafiku. mám 2x hdd a asi by to nebylo od věci... řeším to protože mam 16pin na desce a tak bych to rozdělil aspoň takhle.

protože jak říkám mám 16pin konektor a takový zdroje ani adaptéry do 24 pinu se nedělaj.
a navíc mám 280w zdroj..tak bych tomu ulehčil alespoň od těch hdd. protože chci co nejvíc předejít nedostatku wattů, což by mělo za následek nenastartování pc.