Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk vytížen na 99% Win10

Dobrý den. Už pár dní mám problém s počítačem. Ve správci úloh většinu času ukazuje disk vytížení na 99%.
Zkoušel jsem vyčistit pc, defragmentovat a následně i nainstalovat nový windowsi. Problém stále přetrvává a teď dokonce nejde PC ani zapnout, stále se načítá kolečko s Windows. Díky za rady :)

Třeba ten disk odchází.Pokud se vůbec nespustí OS,tak nabootuj z nějakého instalačního CD/DVD a v příkazovém řádku spusť chkdsk.
Když to nepomůže,zkus si stáhnout a někde vypálit bootovací CD -UBCD a z něho spustit nějaký test disku.
Ale napřed zkus vyměnit datový kabel do disku a taky ho zapojit do jiného SATA portu na desce.Nebo ho přepoj z optické mechaniky.