Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Joomla - nelze nahrát fotku

Zdravím vás.
Web vyrobený přes Joomlu, není můj. Dostal jsem pokusně přihlašovací údaje admina.
Problém: nelze nahrát fotku: Toto není platný obrázek.
Samosebou googlím, objevil jsem, že může být problém v nastavení Flashe (fuj). https://forum.c4.cz/joomla-nejdou-nahrat-obrazky-t270.html
Ale tohle nefunguje, hlavně tam tohle nastavení nikde nevidím.
Kdybyste někdo věděli, budu rád.
Díky!

Problém: nelze nahrát fotku: Toto není platný obrázek.

Buď není daná přípona obrázku povolena pro nahrávání, anebo je ten obrázek moc velký (rozměrem v px, anebo velikostí v MB). Určitě se to dá někde v administraci nastavit, ale je to dost rozlehlé, takže hledání může trvat (pokud s tím někdo nedělá denně). Ozval ses tomu, kdo ti dal toho "admina", jestli o tom něco neví?

PS: Defaultně jsou povolené přípony bmp,csv,doc,gif,ico,jpg,jpeg,odg,odp,ods,odt,pdf,png,ppt,swf,txt,xcf,xls,BMP,CSV,DOC,GIF,ICO,JPG,JPEG,ODG,ODP,ODS,ODT,PDF,PNG,PPT,SWF,TXT,XCF,XLS, z toho obrázky (bmp,gif,jpg,png), maximální velikost 10 MB. Takže pokud s tím někdo nemanipuloval, tak by běžné obrázky měly jít nahrávat.

Je k tomu přístup v administraci Joomla, cca: /administrator/index.php?option=com_config&view=component&component=com_media

Anebo máš špatně nastavena oprávnění... (tím adminem).