Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do MAX 19 000

Dobrý den, potřebuji si koupit notebook aby zvládl Autocad 2016 s Railcadam (Nenáročné, žádné 3D) na takový ty oddechový hry typu Skyrim, Civilizace 5 a 6

Nejsem odborník přes IT ale aby mi notebook vydržel na tyto věci a min 5 let budu spokojen a jojo bůh ví co bude za 5 let za technologii

Děkuji předem za jakoukoli radu a odpověď

MUJ SEZNAM:

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=NC028h0j6;ADC153m19s5d;NT356p9r2i;NC108c7b2h;NC108c7b2k;NT219h3v6;

Dobrý den
Váš limit 19 000 korun je více než dostačující pro koupi počítače, který zvládá tyto programy.
Pokud chcete nový, kupte si minimálně s procesorem 3 ghz a minimálně intel i5.
Určitě nechoďte pod 4gb ram.
grafickou kartu bych osobně volil nVidia gtx 960 a lepší.
za tyhle peníze si můžete dovolit opravdu celkem dělo.

pokud nelpíte na novotě, koukněte na bazar a dejte tenhle limit.
sice najdete jen použité pc ale budou levnější se stejnou kvalitou jako nové....plácnu..koupíte si novou gtx960 a na bazaru třeba 1080 a cena nebude tak daleko

Pokud bych hledal notebook podle tvých požadavků, hledal bych podle parametrů. Za tu cenu bys neměl mít problém dobrý notebook najít.

Musíš si stanovit priority, zda chceš pracovní notebook nebo lehký přenosný notebook.
U obou paměť min. 8GB, procesor Pentium I5 a lepší a dedikovanou grafickou kartu, aby dobře fungoval rendering v Cadech. Rozlišení FulHD (vyhni se 4K) s matným displejem.
U pracovního úhlopříčka 15,6", u přenosného pak 14" a pouvažoval bych o externím monitoru.

Pokud to má být notebook, kde ti záleží na tom, že jej budeš mít k dispozici, pak si dokup minimálně 3-letou NBD podporu. Pokud vydrží 3 roky a neklekne po 2-leté záruce, obvykle pak vydrží i zbytek.

Vybíral bych z firemních typů Lenovo, Dell, HP.