Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pri hre Minecraft ´´piští´´ grafická karta

Dobrý večer, zasa potrebujem pomoc :) Večer ak sa chcem odreagovať tak si rád zahram Minecraft, no ak ho zapnem a mám nastavené FPS na neobmedzené tak grafická karta akoby trocha ´´piští´´. FPS mám okolo 550, ale ak ich nastavým napr. na max 120 tak piští už iba trocha. Ak si ich nastavým ešte na menej, tak ju už vôbec neni počuť.. Pri iných hier (The Forest,CS:GO) mi to nerobieva, iba pri Minecrafte.. Čítal som po internete že to ´´pištanie´´ sa dá vyriešiť tým že sa zaleje cievka. (Ale kde sa tá cievka nachádza ??)
To pištanie mi ani moc nevadí, no či sa nemôže dodrba* nejako grafika ?..
Je tiež možnosť že to piští vďaka nejakej tej cievky ktorú bude potreba zaliať ?
Amd Radeon Sapphire HD 7750 1GB
Vopred vďaka za každu radu.. :)

Jo jo zapni. Takle se ti bude i min prehrivat grafika. Ono vis, na 60Hz monitoru neuvidis vic jak 60Frames/s (FPS), tak je zbytecné tu kartu trapit, neboj, i s VSync se pekne zahrajes a o nic nedojdes neboj ;-)
* VSync vymazava, nebo napomaha proti takovému tomu trhani u pohybu, mozna jsi to uz videl.

No tak já to mám úplně jinak. V-sync mám zapnutý ve všech hrách kromě Minecraftu. Všude mi fps sedí na 60, stejnou frekvenci má i LCD, nemám co řešit. V MC jsem to vypnul proto, že je to nejnáročnější hra co mám, na na i5-3750, nV770/2GB, 8GB RAM (z toho přímo pro MC vyčleněno 5) to nestíhá a když fps skokově padá 60-30, vypadá to ve hře blbě. Už se těším, až to nainstaluju na pořádný HW, zatím nemám čas..