Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Realtek HD audio bug

Před nějakou dobu jsem řešil že nešel od realteku otevřít manager, tehdy mi tu někdo poradil že to je nějaký bug a poslal mi odkaz odkud drivery stáhnout, ten odkaz jsem našel ale jsou tam drivery jen pro windows 10 a já se vrátil zpět na 8.1 protože mi 10 jednak nevyhovuje a ještě k tomu mi PC házel blue screen, což jsem tu taky řešil a nakonec mi pomohlo se vrátit na windows 8. Našel by mi někdo drivery které tenhle bug opravují a jsou na windows 8.1?

Eh, potřebuju nové ovladače pro realtek, ty poslední co se dají stáhnout ze stránky jsou nefunkční, nejde mi zapnout ten manager co bývá dole, takže nemůžu udělat retasking konektoru, nic. Zopakuji to ještě jednou, už jsem to tu jednou řešil a někdo mi poslal odkaz ke stažení driverů které ještě microsoft nevypustil ale mohl sis je stáhnout manuálně, bylo to z téhle stránky https://www.catalog.update.microsoft.com/Home.aspx ale já v tom neumím hledat.