Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lacne pc hry

chcel by som sa spytať na niaku stranku kde sa daju kupiť lacne hry na pc ja poznam len steam mam zaujem o stranky kde si možem po zakupeni hru ihned stiahnuť

Asi bys měl oddělit "koupě" a "stahování". Obvykle koupíš jen s/n hry a to pak stáhneš v příslušném klientovi (Steam, Uplay, Origin..) Pro přímé stahování toho moc neseženeš, napadá mě akorát polský GOG.

Tady si udělej účet a do wishlistu si dej hry, které tě zajímají: isthereanydeal.com
Lepší agregátor cen neznám.

Existují další srovnávače, ale ty občas odkazují na e-shopy, které osobně nepovažuji za bezpečné. Nenakupoval bych tam, protože se občas stává, že jde o hry pochybného původu (region lock, nakupované kradenými kreditkami) a může se stát, že ti následně budou sebrány a v krajním případě zabanován celý účet. Proto je uvádět nebudu.

Tobe taky Dobry den.
• Osobne pouzivam pro zakoupeni levnych Steamovek (samozrejme nechybi ani Origin, nebo Uplay) a jsem spokojen s :
https://www.instant-gaming.com

• Zakoupenou mam dobrou dvacitku, zadny problém, rychlí support, po zakoupeni ti bude zobrazen aktivacni KEY (automaticky dostanes i mail s timto klicem) a jen aktivujes.
Klice jsou pro EVROPA, kdyby nahodou nebyl, je to zobrazené v cele a zvyraznené, tak i zde je to docela prehledné.
* Jednou jsem pred-obednaval, nakonec sem si to rozmyslel, penize sem mel zpatky nakonte za 3 dny.

TiP ~ Instant Gaming ma i Pluig pro internetovy prohlizec pro Steam, kde kdyz se divas na hry na steamu, tak mas unich i cenu za kterou ji prodava instant gaming, myslim ze se muze hodit..
* Tusim ze i Amazon prodava digitalni kopie nekterych her, ale i zde, pujde spise o aktivaci, koupit dnes hru, ktera nepotrebuje klienta (steam, origi, uplay, Windows Store, battlenet etc) je docela orisek, alespon tech znamejsich titulu nabo AA her)