Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google chrome

Dobrý den,

dnes jsem si chtěl spustit Google Chrome, ale nefunguje zcela dobře. 1. Obrázky se zobrazují v nějakém jednoduchém designu 2. Stránky se déle načítají, jako by tam byla pomlka 3. Na hlavním panelu chybí záložka nástroje, kde si můžu zadat třeba stáří příspěvků 4. Vyskakují tam nějaké reklamy, které nahradily klasickou nabídku obchodů 5. Chybí nabídka, kde si mohu vybrat google překladač atd.

Děkuji za pomoc co s tím, už mě nic nenapadá.

Vyskakují tam nějaké reklamy, které nahradily klasickou nabídku obchodů

Nevím, co je "klasická nabídka obchodů". Vypadá to na nějakou škodnou. Projdi počítač programy MBAM + AdwCleaner (použij oba - nejlíp v nouzovém režimu systému). Všechno co najdou, dej smazat.