Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klon disku z PATA na SATA

V PC mám PATA disk s W-XP. Koupil jsem nový SATA, Ghostem jsem udělal klon disku a v BIOSu PC jsem dal botovat z toho nového disku (starý byl odpojený). XP se začaly rozjíždět, ale u toho zůstalo (stále "jedoucí" modrá čárka). HW - MB ASUS A8V-E, Opteron 148, ext. SATA II. 300 řadič v PCIE1x (KW5103). Zřejmě XP potřebují SW toho ext. řadiče. Jak jej do XP jednoduše dostanu? Samotný řadič v OS používám delší dobu, zejména na datový disk který je teď odpojený. Co s tím?

Díky, zkusím. Radíš to i ve starších odpovědích. Asi nebude ten řadič dobře nastavený, když jsem dal SATA DVD mechaniku na ten Kouwell při spuštění Acronis director suite nebo tak nějak z Hiren´s CD SW při spuštění hlásil že nebylo možné použít žádný ovladač řadiče...