Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač maže sám od sebe hry

čau dámy, pánové.
Potřeboval bych vyřešit problém s jednou chybou, se kterou si lámu hlavu furt nemůžu najít řešení. Zkoušel jsem i google.

Kdykoliv nainstaluji hru nebo cokoliv jiného, tak se mi to po nějaké určitě době smaže, úplně se to odinstaluje. Je to od doby co jsem reinstaloval počítač. Zkoušel jsem to různě poštělovat v nastavení, ale bohužel nic.
Prosím o radu.

Třeba si přítelkyně myslí,že čas strávený nad hrami pak budeš věnovat jí a tím si polepší.
A PC určitě sám nespustí celou odinstalaci,možná snad nějaký antivirový program vyhodnotí exe soubor jako nebezpečný a odstraní ho,může taky zmizet jen zástupce.Ale určitě zůstane složka hry.Tak se podívej,ona zůstává většinou i po odinstalaci s nějakými soubory setup a savegame.