Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade grafiky

Dobrý deň,

Som vlastníkom stocknutej zostavy lenovo h50-55 a rád by som vedel,či je možný upgrade grafickej karty.Resp. viem,že možný je,v HW manual,je vypísaných niekoľko grafických kariet ako napríklad gt 705 atď. avšak to by si asi človek veľmi nepomohol.

Videl som však na yt zopár videí kde upgrade bol napríklad gtx 750 ti (kvôli menšej case-ke) alebo aj gtx 960.Podľa čoho sa teda prosím Vás mám riadiť a keď tak viete mi pozrieť poprípade na alze kartu ktorá by mohla byť kompatibilná?...Cena by mala byť do 250 eur.

Zostava je táto:
https://www.nay.sk/lenovo-ic-h50-55-stolny-pocitac

Budem naozaj veľmi vďačný za každú radu a pomoc.

mně by vážně zajímalo, jakou chytrou hlavu napadlo koupit PC s APU a ještě grafikou, k tomu takovou srajdou?

Jinak co se upgradu týká, je třeba se podívat jaké karty tam velikostně vejdou a jak je dimenzovaný zdroj. Podle všeho soudím, že tam bude sice kvalitní, ale slabý zdroj okolo 225W. Ve výsledku to bude stále shit s několikrát přepálenou cenou. To je tak, když se nakupují počítače v elektrohauzu.

Stejně jako ty si píšeš co tě napadne, vyhrazuji si i já psát co si myslím. Že se ti to nelíbí mě opravdu nezajímá. Buď o mé rady stojíš, nebo ne (pokud ne, klidně to napiš, půjdu radit tam, kde o rady stojí), a já tvrdím, že do tohoto shitového PC nemá smysl strkat peníze, protože je to od počátku blbě sestavený mediální PC (nikoli herní), který "vylepšení" nezvládne optimálně, jen do toho zbytečně naliješ další peníze.