Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze naráz v grafické kartě mít zapojený HDMI kabel a modrý VGA kabel pro/do LCD ?

Přikládám foto.

Lze mít v grafické kartě naráz zapojený HDMI kabel který mi jde do TV a modrý VGA kabel který vede do LCD tak, že ve Windows jenom přepnu obraz? Pokaždé když chci totiž zapojit LCD musím vytáhnout HDMI kabel, to samé když chci přepojit obraz do TV, musím vypojit nejdříve modrý VGA kabel.

Nelze to někde ve Windows jednoduše jenom nastavit přepnout obrazy mezi sebou, aby oba kabely mohli být naráz zapojeny v grafické kartě ?

Mám ještě problém, na TV mám rozlišení přes celou Tv, ale u LCD mám zobrazení že je obraz ve středu obrazovky a dolní a horní kraj je černý. Lze nastavit zvlast rozliseni LCD a zvlast TV ? Nebo je to duplikace obrazu z tv do lcd ? Lze duplikovat obráceně z lcd do tv ?

Áno monitor je jedna vec, ale typ/výrobcu grafickej karty, na ktorej chceš nastavovať zvlášť rozlíšenie pre monitory si doposiaľ neuviedol...
Napr. moja gr.karta Sapphire Radeon HD 5770 má možnosť nastaviť rozlíšenie pracovnej plochy každého monitora zvlášť...