Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaky směrovač?

Už delší dobu máme doma TP-Link TL-WR841N a a na rychlost 60/mbit stačil.

Jenže nyní máme 120/mbit a ten křapík zvladá max 80mbit a brdí mi internet i v PC kde to mám dratově.

Jelikož hlavní modem od providera je spojenej s tím od TP linku (z konektoru LAN do PC).

Zkoušel jsem vypojit ten TP-link a zapojit jenom ten hlavní od providera a jede to krásně na stabilních 120/mbit.

Hledím switch který zvladá 120/mbit. Nemusí to jet stabilně wireless.... Hlavně at mi to nebrzdí ten internet kterej je kablem napojenej..

WIFI máme jenom kvuli mobilum a notebooku. Nepotřebuje to bejt nějakej super duper switch.

Cena cca okolo 700-1000 KČ

Řešení:

Však mi jde hlavně o tu místní... Když nenapojím ten modem od providera do TP-LINKU , ale rovnou do pc .. Tak to jede krásně stabilních 120/mbit.

Rychlost WIFI nemusí být 120 mbit. Chodíme na to jenom přež mobil a občas notebook.

Chci , aby to jelo 120/mbit na pc kde stahuji a travím čas nejvíc.

Jenže když to spojím s tim TP-linkem tak to brzdí skoro o 40/mbit což není málo.