Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hučící mechanika

Zdravím, vložím-li DVD do mechaniky (Samsung S203D), jede někdy relativně tiše a jindy zase chrčí jako o život. Např. s originálkou Heroes V chrčí vždy, jako když špatně přehazujete na kole. Co je příčinou? Je to na reklamaci?

Ono sa ti tam asi kombinuje nevycentrovane medium (to je normalna vec) a opotrebenie mechaniky. Skusit inu mechaniku. Prip. mozes spomalit rychlost otacania programom cdbremse, alebo nero drive speed (sucast balika nero), a tym ze sa to bude tocit pomalsie to bude aj tichsie.

Ak to ale vydava aj nejake chrcave zvuky (prehadzovanie na kole???), nielen brum, tak to je na 99% problem mechaniky, vyhodit mechaniku.

A si si isty ze ten zvuk vydavala mechanika, a nie napr. nieco v kejse? (trasenie mechaniky vyvolalo trasenie kejsu a nejake klepanie plechov alebo konketorov o plech apod).
Skusit mechaniku polozit vedla PC. Ak budu nejake divne zvuky (hocico ine okrem brumu) tak mechaniku reklamovat.