Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrčí zvuk v notebooku při pohybu

Dobrý den,

v poslední době mi při pohybu notebooku začne chrčet zvuk, někdy vypadne úplně a nelze žádným způsobem "nahodit" zpět - pomůže pouze restart notebooku. Nelze ani napojit na externí repráky nebo sluchátka, zvuk prostě nefunguje. Vždy po restartu jde zase zvuk v pohodě, jen nesmím příliš hýbat notebookem.

V čem může být chyba? Říkal jsem si, že pokud by byla chyba v reproduktorech, problém by nevyřešil restart PC.

Předem děkuji za reakce.

Vtedy ked to nefunguje tak si skontroluj ovl.panely - zvukove zariadenia - prehravanie (alebo vpravo dole pravy klik na repracik - prehravacie zariadenia) ze co tam je navolene ako aktualne zariadenie a ak je navolene spravne tak ze v jakom stave su nastavenia.
Problem je logicky nejaky blby kontakt ked to reaguje na pohyb, moze byt detekcny kontakt jacku ale ked nejdu ani sluchatka tak to je skor nieco ine nalomene apod v notebooku.