Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Může se zničit HW nastavením vysokých detailů?

dobry den chcel by som sa spytať pri niektorych hrach splna moje pc len minimalne požiadavky či už na can i run it alebo v geforce experiencies my hru optimalne nastavy na nižie alebo stredne detali ale ked hru nastavym na ultra detaili ide bez problemov bez naznaku sekania alebo neplynulosti tak by ma zaujmalo či sa my nemože zničiť graficka alebo procesor hry su to npr mafia 3 project cars need for speed payback moja zostava je 16gb ram graficka nvidia geforce gtx 1060 6gb procesor AMD fx 8320e 8 jadrovy
Změna předmětu, původně: prosim o radu (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Změř si teploty CPU a GPU v zátěži a budeš vědět, na čem seš.

P.S.: Prosím, příště nezapomeň na interpunkci, tj. odděluj věty. Tohle je hrozný luštění a odhadování, kde jsi ukončil jednu myšlenku a začal druhou...