Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook "nevidí" soubory na extérním HDD

Zdravím, mám dotaz.
Přes stolní PC si na extérní HDD dávám instalačky her, filmy, své fotky,..prostě soubory. Disk je v naprostém pořádku, testováno. Problém je v tom, že ať dám disk do jakéhokoli jiného PC/Notebooku tak tam půlka souborů chybí.., přitom můj stolní PC to vidí..
Složky ani soubory nejsou skryté..

HDD : https://www.alza.cz/adata-hc660-hdd-2-5-1tb-d4427355.htm

Nemáš disk logicky rozdelený a každý oddiel je naformátovaný iným bazmekom z radov alokačných tabuliek? Lebo to ni je normálne ak nie je narušená integrita sektorov, zložky nie sú skryté, neboli im odobraté prístupové práva apod.

chkdsk (písmeno disku:) /x /f /r /v /b