Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit ani odinstalovat hra

Dobrý den,
chtěl jsem si nainstalovat hru, ale bylo mi nabídnuto ji buď spustit, nebo odinstalovat.
Problémem ale je, že pokud dám SPUSTIT, dialogové okno napíše: „Hra je zřejmě chybně nainstalována“
a pokud dám program ODINSTALOVAT píše: „Nelze najít program pro odinstalaci hry.“

Co s tím mám dělat? Jak hru odinstalovat, v ovládacích panelech není vůbec zobrazená.
Děkuji všem za radu a případnou pomoc, davoule

Na přesný dotaz "Hra je zřejmě chybně nainstalována" (fakt se Ti objeví přesně taková hláška?) mi Google vyhodil jen Tvůj dotaz a tuhle stránku, kde se řeší podobné chyby pro hru Emergency 3. Údajně pomůže přeinstalovat ovladač grafiky, případně DirectX, jednomu pomohlo odinstalovat K-Lite codec.
Netuším, jestli Ti to pomůže, protože jsi i přes opětovnou žádost neráčil napsat, o jakou hru jde.
Pokud to nepomůže, tak vzhledem k tomu, že máš originál, hledej pomoc u autorů hry.

Pravděpodobně jsi to hru už měl dříve nainstalovanou v počítači, ale odinstalace neproběhla v pořádku. V registrech patrně zůstal nějaký záznam. Projdi registry (vyhledej název té hry nebo firmy). Taky můžeš zkusit do Gouglího zadat: tvojehra uninstall

Pokud jsi to dříve taky nemohl nainstalovat, tak jakou hlášku ti do dávalo?