Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nastavit hotspot z PC

Ahoj, chci nastavit z PC hotspot, abych se mohl připojit k internetu přes Xbox. Jsem na VŠ kolejích a všichni používají hotstop z PC, akorát mně to nejde. Mám kabelové připojení přímo do PC.
Když chci přes nějaký program zapnout hotspot napíše mi to vždy "Skupina nebo prostředek nejsou ve správném stavu, aby mohly uskutečnit požadovanou operaci." Jak to mám vyřešit? Děkuji moc.

Asi sa ta wifi karta pouziva niecim, je to nejak pripojene niekam na wifi alebo co? Odpoj to najprv, co presne za "program" tam spustas ked ti to pise?
Je aj mozne ze ten wifi stick resp. jeho ovladac nieco nepodporuje, co to je zac a aky k tomu mas ovladac?