Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VYMAZAT run dll

před instalaci nové tiskárny jsem odinstalovala starou tiskárnu a po zapnutí pc mě vždy vyjede Runn DLL bin HP Status BL dll uvedený modul nebyl nalezen,prosím jak se toho zbavit nerozumím tomu tak pokud by to šlo tak jednodušším způsobem,ještě chci dodat že modul nenalezen je ze stare tiskárny děkuji moc za rady

Musíš odinstalovat ovladače staré tiskárny
Jdi do nastavení tiskáren v ovládacích panelech, nahoře vyber tiskový server a najdeš tam balíčky ovladačů. Ten od staré tiskárny kompletně odstraň.

Pak záleží na na tom, jaký máš operační systém. Ve Windows 10 je to ve správci úloh, ve starších po spuštění MSConfig - zde zakaž spouštění zbytku toho starého ovladače.

Povoluj to zas po jednom a zistis co to robilo a to potom normalne odinstaluj z PC, cez ovladacie panely - programy - najdes si to a das odstranit.
Ktovie jak boli odstranovane tie ovladace, ak cez ten debilny cleaner, tak sa neni co divit... Normalny odinstalator vyrobcu v ovl.paneloch by mal odstranit vsetko...

Není třeba to mazat. Ty, které jsem neuvedl v seznamu klidně povol. Ty ostatní nech zakázané.

Všechno v tom, co se spouští "po spuštění" jsou aplikace, ty nemají vliv na to, jestli ti Windows najede nebo ne.
Jsou to většinou obslužné programy třeba k ovládání grafické karty apod. Některé smysl mají, ty, co jsem uvedl smysl nemají, abys je nechala startovat.

https://processhacker.sourceforge.io/

na základe tohoto SW, po jeho nainštalovaní a po rozbalení stromu procesov, ako Správca(!!!) uvidíš presne, kde je pes zakopaný pod Rundll32.

Potom už len zrušiť fajky v autoruns.exe

Návod aj pre slabšie vyvinutých jedincov so zverejnenými selfíčkami či mlátením papuľou v EÚ parlamente, ako SVK ctihodná madam; Monika Flašíková-Beňová, tj. židovsko-chazarský strožok (matrac), bývalá zabarovačka tureckej kávy horúcou vodou do horčičákov v podobe úspešnej lubne na mafiánskom, boľševicko-eštébáckom Sľovensku.

Aj jaj, jáááj, velice málo ti servíruje Správca po spustení. Určite sú tam zakliate veci medzi nebom a zemou...

Stiahni si z netu; Autoruns64.exe a spusti po odzipovaní *.exe súbor, ako Správca. Autoruns.exe má hore vyhľadávač súborov, iba zadaj "pojem".

V rozbalenom strome záložky uška "Everyting" toho uvidíš habadej. Vyhľadaj si mrchu nemoc z prapapra starej tlačiarni (súbor, *.dll-ku prislúchajúc onému zlému bazmegu) a zruš iba fajku, radšej nemaž riadok ani nemaž proces, lebo tu budeš lamentovať ako slzavé údolie, že som ti pokazil komplet W10 nad ktorým si celá rodina hodiny, dni, mesiace, roky-rokúce, láme hlavu.