Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-maily pro státní správu

Dobrý den
stále se mi vrací e-maily pro státní zprávu např urad.prace nebo mpsv.cz Mám e-mail přes post.Jsme invalidní důchodci a tak se snažíme vše vyřizovat přes maily,abych nemusela na poštu. Děkuji za radu monikajirka@post.cz

Zkopirujte sem tu zprávu, co se Vám vrátila (pokud tam je Váš text, ten můžete samozřejmě vymazat) důležitý je text odpovědi s tou chybovou zprávou, něco jako:

This is the mail system at host mailadmin.nejakynet.cz.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<lamparna@msmt.cz>: host jarilo.msmt.cz[195.113.76.13] said: 550 5.1.1
<lamparna@msmt.cz>: Recipient address rejected: User unknown in relay
recipient table (in reply to RCPT TO command)