Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březnové aktualizace Windows 8.1

Dobrý den,

Jak nejlépe aktualizovat Windows 8.1 s procesorem Intel Skylake i7-6700.
V lednu a únoru jsem ještě nic neaktualizoval.
Lze nainstalovat přímo měsíční březnovou kumulativní aktualizaci KB4088876?
Aktualizace pouze zabezpečení asi nelze aktualizovat pouze březnovou?

Děkuji

loading...

Při instalaci záplat pouze zabezpečení musím tedy tyto nainstalovat všechny:

V lednu pro windows 8.1 vyšly 3 záplaty (pouze zabezpečení).
KB 4056898
KB 4073576
KB 4077561

V únoru
KB4074597

V březnu
KB4088879

Nebo bude jednoduší nainstalovat kumulativní březnovou KB4088876

Děkuji

To je snáď choroba, aby domáci domased porád záplatoval svoj beztak deravý OS, nejakými priblblými KB-čkami. Dnes sa útočí na deravý browser.

Žiadna štátom honorovaná mafia z MOSAD, FSB platených hackerov, nemá záujem o tvoje súkromné, priblblé dáta, či selfíčka ksichtov z pláží prípadne porno. Jedine, ak si zainteresovaný medzinárodný advokát. V tom prípade si ale každý takýto svojprávny advokát, ktorý pracuje s citlivými údajmi, sadne doma za mašinu, ktorá nie je pripojená na sieť netu. Ani na napájaciu sieť 230V, ale pracuje pod nezávislým zdrojom.

Existuje bežný, integrovaný SW Firewall (okrem nastavenia súboru Hosts), ktorý sa dá manuálne nastaviť takmer do 99,9% nepriestrelnosti. Ak ti tento spôsob nestačí, zaobstaraj si externý HW firewall (drahá sranda), ktorý v interaktívnom režime nonstop filtruje pakety do posledného bitu.

SW Firewall vyvinutý MS, od OS Vista, nemá chybu, je to najdokonalejší produkt medzi ostatnými výrobcami firewall. Problém je jeho nastavenie bežnou lamou. Chce to roky zbierania dát, skúseností a údajov, ktoré sa dajú po zúročení prenášať /exportovať-importovať/ v skromnom súbore *.wfw.

-------
Napríklad "horné" tunelovacie porty od 1024 až 65535 má každý bežný a normálny domáci užívateľ povinne Firewallom in/out blokované. Ostatné kritické porty s návodmi na ich blokovanie sa povaľujú na nete.

https://support.microsoft.com/en-us/help/832017/service-overview-and-network-port-requirem­ents-for-windows
Píšem okrajovo príspevok na zive.sk k článku; https://www.zive.sk/clanok/130990/vsetky-verzie-windows-obsahuju-bezpecnostnu-chybu-microsoft-ju-opravil-po-7-mesiacoch/