Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno po pripojeni sluchatek nefunkcni mikrofon

Ahoj vsem, mam notebook Acer Aspire E15 s WIN 10. Po pripojeni sluchatek se vypne mikrofon, nelze tak uskutecnit hovor napr. pres skype. Volajiciho tedy jen slysim, ale on me ne. NTB ma pouze jeden jack. Nevedel by si nekdo rady s nastavenim systemu?

ted jsem to zkousel se stejnzmi sluchatk v jinem NTB a funguji tak jak maji. Vcetne toho mikrofonu v ntb to slape, sluchatka jen jako sluchatka a mikrofon v ntb "zaznamenana zvuk".

Vyvolam nejak tu tabulku, kde se zaskrtne po prvtonim pripojeni sluchatek jestli to jsou sluchatka, sluchatka s mikrofonem atd? Mozna tam bylo odsktrtnute neco jineho...zkusil bych ten vyber znovu