Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM DDR2

Zdravím,
potřeboval bych koupit větší paměť RAM do mého starého počítače. Potřebuji DDR2 aby seděla do mé základové desky GIGABYTE GA-EP43-UD3L rev. 1.1 (http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ep43-ud3l_11#kf).
Nyní mám 4 gb (2x2) od Kingston (KHX6400D2B1K2/4G) a chtěl bych alespoň 8 gb..
Pokud někdo o něčem ví, nebo má doma starou, nepoužívanou tak prosím napište, děkuji za rady a nabídky. :-)

Ta deska sice teoreticky umí 4x4GB, ale DDR2 moduly o kapacitě 4GB se ve své době téměř neprodávaly, takže je malá šance, že někdo bude mít nějaké použité, které by byly kompatibilní s tvou deskou.
Na Aukru a ebay najdeš sice 4GB DDR2 modulů spoustu, ale jedná se téměř vždy o ne zcela standardní moduly, které na deskách pro Intel CPU většinou nefungují (většina prodejců u nich píše, že jsou pouze pro AMD).
Takže nejschůdnější by bylo pořídit další 2x2GB nejlépe také Kingston, jako ty co máš teď.