Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SDD M.2 pomoc s výberem

Zdravím,
mám tuto základní desku MSI B250M MORTAR a Pevný disk WD Blue 1TB
rozhodl jsem se pořídit si SSD disk na systém. Poprosím tedy o Vaši radu.

Nejdříve jsem uvažoval nad
Samsung 850 EVO 250GB a MX300 do sata III

ale moje deska podporuje M.2 a používám W10 tak jsem se pokoušel dívat po nějakých M.2 a našel jsem tuto

Intel 760p M.2 256GB SSD
ODKAZ NA ALZU

má to smysl pořizovat nebo postačí nějaká do sata III, cenová relace je do 3.000,- .

Děkuji za odpovědi, hezký den přeji

tak já nad tím dost uvažuji protože SATA III, mají dost recenzí a vysoká hodnocení, u M.2 tam skoro nic není a ta mála lidí co si to pořídí toho nikde moc nevytlačí, ale spíš mi jde o to, že nevím kterou když už M.2 pořídit právě, nevím co je ověřené a abych nešáhl po nečem, co je na stejné úrovni jako sata III a já nevyhodím zbytečně tisícovku do větru třeba,
děkuji