Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte flashku do micro USB

Viz titulek. Potřebuju (nepotřebuju, jen jsem zdechlý tahat s sebou redukci :-p) flašku k tabletu. Mělo by to být USB2, ale s uUSB štekrem. Nakupuju hlavně na CZC, tam jsem nic nenašel (Kingston, Transcend, Sandisk). Hlavně ne Adata. Stačí 32GB. Předem dík za doporučení.

co je u uusb štekr? mimochodem tohle je okrajové zboží, tak se připrav, že za horší výkon utratíš víc peněz (za 900 Kč jsem kupoval 128GB 220/120MB /s)

jasně USB 3.0 patří budoucnosti, ale micro USB 3.0 je podle mě nějak nerozšířen standard, jediný telefon, co jsem zažil že tom je Samsung S5. Následníci Samsung S6 a další měli krok zpět USB 2.0 a další USB-C (a kdo ví jestli to USB -C umí 3.0, protože například GoPro má jen prastarý USB 2.0 přes tento konektor)

co je u uusb štekr

Micro USB. To mám jako někde v charmapu hledat "mí"? Probuď se. Ostatní chápou.

Seru na telefony a jejich USB3 potažmo C. Potřebuju flešku, kterou připojím k pecku (NTB) a následně k tabletu (a opačně) bez otravné redukce. Na video a fotky mi USB2 stačí nad hlavu.