Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak silný zdroj?

Dobrý den,mám tři gafické karty.GTX 1050ti,GTX 1060 6GB,a GTX 1070.Jak silný musím mít zdroj?Nyní mám 650W.Mohu klidně připojit všechny 3 karty nebo musím pořídit silnější?Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Netuším čo si sľubuješ od "připojit všechny 3 karty".... Len tak ich strčiť do bedni?
Význam viacerých kariet je pripojiť ich do SLI. Si si istý, že všetky Tvoje karty podporujú SLI? Nie - nepodporujú a ani ich "neskombinuješ"!
Pevne verím, že vieš, čo je SLI, ak nie - tak rýchlo študuj.

Ak sa bavíme o zdroji, tak nejaký údaj 600W nič nehovorí, dôležitý údaj na zdroji je +12V....Ale keďže sa pýtaš, tak ako sa pýtaš, potom je pre Teba dobrý zdroj pre zapojenie 2 graf.kariet taký, čo má napísané aspoň 750+W....
A to ani nechcem vedieť ako máš vyriešené chladenie v PC...

Edit: zoznam graf.kariet s podporou SLI: https://www.geforce.com/hardware/technology/sli/supported-gpus