Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako nainštalovať SMPlayer?

Stiahol som SMPlayer a nedarí sa mi ho nainštalovať do ntb s WIN 10. Uprostred inštalácie mi vypíše: Nemožno zapísať súbor Qt5Netv ork.dll do Program Filles. Ako si pomôcť s inštaláciou? Nezabralo ani ignorovať túto záležitosť.

Ďakujem za dobrú radu, pomohla. Keď som pustil inštaláciu ako Správce, SMPlayer sa nainštaloval. Po otvorení playlistu, ktorý mám v ňom natiahnutý, však funguje len 5 sekúnd, potom obraz zamrzne. Po kliknutí na šipku play zasa ide len 5 sekúnd. Čo mám v jeho nastaveniach povoliť alebo prestavať?

Jestli nejde, tak neni chyba na strane SMPlayer ale tveho OS, mozna antivir nebo neco tak. Ja mam SMPlayer ve Windows 10 nainstalovany, tak vim, ze to jde.

Moje odpoved stale plati, pokud neni naborenej playlist, tak SMPlayer v defaultu po instalaci funguje a rozhodne to nepada. Ne, na lokalni prehravani obsahu v tvem PC neni potreba nic ve firewallu povolovat.

Mas proste nejspise dodrbana Windows nebo nejaky dalsi problem, ktery bohuzel nedokazu identifikovat, ale SMPlayer v tom bude nevinne.

Jinak jdi do nastroju pro spravu a prohlizec udalosti a prohledni si chyby ve Windows a pripadne zkus vygooglit jejich vyreseni.

Pozriem sa na Prehliadač udalostí vo správe nástrojov. Pamätám si, že som nedávno odstranoval z WIN 10 jednu položku, lebo sa mi objavili dva disky D. Ale nepomohlo to. Skúsim tú položku vrátiť späť. Zaujímavé, že som teraz z hnevu nainštaloval POTPlayer a ten ide bez problémov.

Ted vyslovene tipuju, ale podle te prvni hlasky cos sem dal, tak SMPlayer je vystaven nad Qt frameworkem, konkretne Qt5. Ten musi byt OK nainstalovany v ramci instalace SMPlayeru. Rekl bych, ze z nejakeho duvodu neni, proto to zlobi, kdezto PotPlayer je klasicka win32 aplikace, nebezi pod zadnym frameworkem, proto je OK.