Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radeon X1950 Pro Fragmenty a Čáry na obrazovce

Ahoj dnes jsem dostal od známého tenhle Radeon x1950 Pro a řekl mi že nefunguje.Tak jsem ho vyzkoušel a při zapnutí třeba Minecraftu se celej PC seknul.Tak jsem použil zbytek teplovodive pasty a vyčistil jsem celou grafiku od bordelu.Teď už to zvládne i hraní minecraftu ale dělají se různé čáry.Vypadá to že to budu asi muset hodit do trouby na 200 stupnů a na 10 Min.

Fotka: https://ibb.co/kUNyzc

Asi před rokem jsem to zkusil s 7300GT od Gigabytu u který se fragmenty množily podl toho jak to bylo zahřátý.Tak 10 min na 200 a pak už nešla vůbec.

Takže zkusím 7300gt znova a ten radeon x1950 dát na 6 min a těch 230-240.

Je lepší tam grafiky nechat jakože dojít ? Vypnout troubu a nechat to postupně vychladnout ?