Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjednodušit instalaci her při reinstalaci systému

Kolega má druhém oddílu disku nainstalovaných asi 80gb her. Musí se přeinstalovat windows 7 (64bit) který je na prvním oddílu disku. Byl přesvědčen, že hry mu půjdou normálně spustit. Já si naopak myslím, že si je téměř všechny musí přeinstalovat.
Je nějaký způsob jak se to dá zjednodušit?

U jakého klienta ?
• U steam i origin jdou dat bokem na HDD a nasledovne jen zpet do urcité slozky.
* Nahravat znovu je nemusis, jen dosavadni budou zkotrolovany a spusteny.

• I bez klienta by mohli fungovat, jen po ciste instalaci OS bude zapotreby doinstalovat nektere knihovny framework .net, DirectX..